TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN, Atheros
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
802.11n/300Mbps 2T2R router
TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN, Atheros
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
| Originální P/N | TL-WR841N |
| Název produktu | TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN, Atheros |
| Výrobce | TP-Link |
| Třída produktu | Router/Internet gateway |
| WAN konektory | 1x 10/100BaseTX (RJ45) |
| LAN konektory | 4x 10/100BaseTX (RJ45) |
| Management, monitoring a konfigurace | Administrace přes webové rozhraní |
| Podporované směrovací protokoly |
|
| Podporované protokoly a standardy |
|
| Autorizační protokoly a kontrola přístupu | ACL založen na MAC |
| Podporované protokoly VPN |
|
| Ochrana před útoky Denial of Service (DoS) | standardní |
| Další funkce |
|
| Podpora Wireless LAN (WLAN) | Ano |
| Podporované sítě WLAN |
|
| Šifrování |
|
| Modulace |
|
| Bezdrátový čipset | Atheros |
| Zisk integrované antény |
|
| Konektor pro externí anténu | Ne |
| Standardní příslušenství |
|
| Výška | 33 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Hloubka | 130 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síť |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

TP-Link Technologies Co., Ltd., je čínský výrobce počítačových síťových produktů se sídlem v Shenzhen, Guangdong, Čína.
