Intel Core i5-9400H (8M Cache, up to 4.30 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, 15,6" displej (1920 x 1080 px), NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5, podsvícená klávesnice, Win 11 Pro, stav "B"
Detailní popis produktu
Firemní 15.6palcový notebook Dell Latitude 15 (5501) je přímo stvořen pro práci na cestách a vždy vám poskytne spolehlivost a potřebný výkon. Firemní notebooky s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a excelentní mírou zabezpečení - to jsou notebooky Dell řady Latitude. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.
Vysoký výkon
Díky moderním procesorům Intel 9. generace, v kombinaci s operační pamětí 8 GB DDR4, dostanete k využití vysoký výkon pro náročné úkoly i zábavu. Díky SSD disku s kapacitou 256 GB je dalším bonusem exkluzivně rychlý start operačního systému stejně jako dalších aplikací.
Vysoká odolnost
Notebook je vybaven odolným krytem a profesionálním designovým provedením. Dokáže vám zajistit bezpečnou práci, ať jste kdekoli, díky splnění náročných testů.
Bohatá výbava
Dnes je samozřejmostí nezbytné rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, přičemž je jeden z portů vybaven funkcí PowerShare. USB je přítomné také v podobě portu Type-C 3.1/3.2 Gen 2 s podporou výstupu DisplayPort a vybrané konfigurace dokonce mohou podporovat protokol Thunderbolt 3 na portu Type-C. Ovšem notebook poskytuje také řadu dalších možností konektivity. Nechybí Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím, Gigabit Ethernet pro kabelovou konektivitu a Bluetooth pro bezdrátové připojení periferií. Vybrané modely pak mohou být osazeny také modulem WWAN pro širokopásmové mobilní připojení. Nechybí ani rozhraní HDMI pro pohodlné připojení externího monitoru a celá řada dalších prémiových vlastností.

- Port na externí kartu uSIM (volitelný) | 2. Čtečka karet uSD | 3. Univerzální zvukový konektor jack | 4. Port USB 3.1 1. generace | 5. Port USB 3.1 1. generace s technologií PowerShare | 6. Port HDMI | 7. Port RJ-45 | 8. Slot pro bezpečnostní zámek Noble Wedge | 9. Stejnosměrný 7,4mm konektor, válcový typ | 10. Port USB 3.1 Type C™ 2. generace s funkcí napájení a portem DisplayPort / volitelně Thunderbolt™ 3 s funkcí napájení a portem DisplayPort | 11. USB 3.1 1. generace | 12. Volitelná kontaktní čtečka čipových karet
Předinstalovaný je OS Windows 11 Pro v českém jazyce.
Notebook má malý bílý flek na LCD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Generace procesoru: | 9. Generace |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Procesor: | Intel® Core™ i5-9400H 8M Cache, up to 4.30 GHz |
| Počet jader: | 4 |
| Passmark CPU: | 7799 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6" |
| Doporučené rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ displeje: | matný |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5 |
| Video výstup: | HDMI |
| ? Klávesnice: | počeštěná, podsvícená |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Připojení: | LAN, WiFi, Bluetooth |
| Vstupy, výstupy: | USB 3.0, USB-C, audio, čtečka karet, webkamera |
| Počet USB: | 3 |
| Hmotnost: | 1,82 Kg |
| Barva: | černá |
| ? Kvalita zboží: | kategorie "B" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dell Inc. je americká nadnárodní společnost, působící v oboru informačních technologií. Sídlí v Round Rock a vyrábí a prodává produkty související s počítači. Založil ji Michael Dell. Patří mezi největší technologické společnosti na světě a zaměstnává více než 108 800 lidí. Její počítače, notebooky a monitory se vyznačují vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.
DELL Computer, spol. s r. o., V Parku 2325/16,14800, Praha 11- Chodov, Česká republika, support@dell.com

