Core i3-8100 (6M Cache, up to 3.60 GHz), 4 Core, 16GB DDR4, 500GB SSD NVMe, Intel® UHD Graphics 630, Win 11 Pro
Detailní popis produktu
ledáte spolehlivý a rychlý počítač, který vám na stole nezabere téměř žádné místo? Dell Optiplex 3060 SFF je osazen výkonným 4jádrovým procesorem Intel Core i3 8. generace, který hravě zvládne náročnou kancelářskou práci, multitasking i úpravu fotografií. Díky moderní architektuře je tento model plně kompatibilní s operačním systémem Windows 11.
Proč zvolit Dell Optiplex 3060?
-
Vysoká rychlost s SSD: Díky osazenému SSD disku se systém spustí během několika sekund a odezva aplikací je okamžitá. Už žádné čekání při startu počítače!
-
Dostatek paměti pro práci: 16 GB RAM zajišťuje, že můžete mít otevřených desítky záložek v prohlížeči a několik aplikací najednou, aniž by se počítač zpomalil.
-
Provedení SFF (Small Form Factor): Skříň je navržena tak, aby se vešla i do malých prostor. Může stát vertikálně i ležet horizontálně (například pod monitorem).
-
Bohatá výbava: Nechybí USB 3.1 pro rychlé přenosy dat, DisplayPort a HDMI pro připojení moderních monitorů.
-
Snadný upgrade: Dell řady Optiplex je známý svou "beznástrojovou" údržbou. Výměna disku nebo přidání paměti je otázkou chvilky.
Technický stav:
Počítač spadá do kategorie A. Je vyčištěný, otestovaný a připravený k okamžitému použití. Stačí zapojit a můžete začít pracovat.
Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Professional v české verzi.
Počítač je dodáván bez napájecího kabelu. Kabel můžete zvolit v konfiguraci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Generace procesoru: | 8. Generace |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Procesor: | Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, up to 3.60 GHz |
| Počet jader: | 4 |
| Passmark CPU: | 6091 |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup: | Displayport, HDMI |
| Připojení: | LAN |
| Vstupy, výstupy: | USB 3.0, USB-C, audio |
| Počet USB: | 8 |
| Provedení: | SFF |
| ? Kvalita zboží: | kategorie "A" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dell Inc. je americká nadnárodní společnost, působící v oboru informačních technologií. Sídlí v Round Rock a vyrábí a prodává produkty související s počítači. Založil ji Michael Dell. Patří mezi největší technologické společnosti na světě a zaměstnává více než 108 800 lidí. Její počítače, notebooky a monitory se vyznačují vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.
DELL Computer, spol. s r. o., V Parku 2325/16,14800, Praha 11- Chodov, Česká republika, support@dell.com

