Baterie T6 Power pro notebook Asus 0B110-00240200, Li-Ion, 11,1 V, 2600 mAh (29 Wh), černá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Kvalitní náhradní baterie T6 Power pro notebook Asus, kompatibilní s číslem dílu 0B110-00240200
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: NBAS0094_V106111
cea29c67 2c62 4e77 b5b9 2141c751b790
Nové
Přes 30 let na trhu
1991
Záruka na zboží
Rychlé odeslání
Otestováno technikem
Detailní popis produktu
Parametry
Kapacita (mAh):2600 mAh
Kapacita (Wh):29 Wh
Napětí:11,1 V
Typ:Li-Ion
Počet článků:3
Rozměry:200x40x18,7 mm
Hmotnost:160 g
Barva:černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Asus
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8595605517388
Šířka: 200 mm
Výška: 40 mm
Hloubka: 18.7 mm
Rozměry: 200x40x18.7 mm
Kapacita (mAh): 2600 mAh
Kapacita (Wh): 29 Wh
Napětí: 11,1 V
Hmotnost: 160 g
Hmotnost vč. obalu: 360 g
Barva: černá
Typ: Li-Ion
Počet článků: 3
Šířka obalu: 135 mm
Výška obalu: 60 mm
Hloubka obalu: 340 mm