Baterie T6 Power pro notebook Asus 70-NVP1B1200Z, Li-Ion, 11,1 V, 5200 mAh (58 Wh), černá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Kvalitní náhradní baterie T6 Power pro notebook Asus, kompatibilní s číslem dílu 70-NVP1B1200Z
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: NBAS0064_V112749
8fd3032d 9207 4061 ba2b c1558b89f616
Nové
Přes 30 let na trhu
1991
Záruka na zboží
Rychlé odeslání
Otestováno technikem
Detailní popis produktu
Parametry
Kapacita (mAh):5200 mAh
Kapacita (Wh):58 Wh
Napětí:11,1 V
Typ:Li-Ion
Počet článků:6
Rozměry:120x75x20 mm
Hmotnost:230 g
Barva:černá
Doplňkové parametry
Kategorie: Asus
Záruka: 24 měsíců
EAN: 8595605504302
Šířka: 120 mm
Výška: 75 mm
Hloubka: 20 mm
Rozměry: 120x75x20 mm
Kapacita (mAh): 5200 mAh
Kapacita (Wh): 58 Wh
Napětí: 11,1 V
Hmotnost: 230 g
Hmotnost vč. obalu: 430 g
Barva: černá
Typ: Li-Ion
Počet článků: 6
Šířka obalu: 100 mm
Výška obalu: 50 mm
Hloubka obalu: 250 mm