Core i3-8100 (6M Cache, up to 3.60 GHz), 4 Core, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 630, Win 11 Pro + 22" monitor, 1680 x 1050 px, 5 ms, výškově stavitelný
Detailní popis produktu
Osobní počítač DELL OptiPlex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 5060 v klasickém provedení Mini Tower vám poskytuje potřebný výkon a široké možnosti správy a zabezpečení. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL OptiPlex.
- Výkon procesoru Intel 8. generace.
- Provedení Mini Tower nabízí dostatek možností rozšíření a nezabírá tolik prostoru jako velké věže Tower.
- Odolné šasi, které prošlo testováním dle normy MIL-STD 810G.
Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 5060 MT je založen na výkonné platformě Intel s procesorem Intel Core i3-8100, který je doplněn rychlou operační pamětí 8 GB DDR4 a pevnými disky 256 GB SSD. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky integrované grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
- 4 sloty pro operační paměť DDR4 až 64 GB.
- Podpora disků 3.5", 2.5", M.2 SSD až PCIe NVMe a Intel Optane Memory = dostatečné možnosti konfigurace úložiště.
Komplexní zabezpečení DELL
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení společnosti DELL.
Monitor:
Monitor Lenovo T2254p je 22“ LCD monitor se širokoúhlým displejem s poměrem stran 16:10 a s rozlišením 1680 x 1050. Monitor také disponuje širokou škálou konektorů, díky kterým k monitoru snadno připojíte další zařízení, které vám usnadní vaši práci. Pro opravdu pohodlnou práci také jistě uvítáte ergonomii monitoru, díky které můžete monitor snadno polohovat přesně podle vašich potřeb. S celou touto výbavou je tak monitor vhodným kandidátem pro použití na různých pracovištích.

Skvělý obraz
Špičkovou kvalitu obrazu nabízí tomuto monitoru rozlišení 1680 x 1050 px, vysoký kontrastní poměr a skvělý jas. Obraz je díky těmto vlastnostem ostrý, detailní a dokonale barevný.

Snadná konektivita
Připojte ke svému monitoru řadu zařízení, které vám usnadní vaši práci. Za tímto účelem vám monitor nabídne konektory VGA, Displayport a HDMI, díky kterým budete moct pracovat flexibilně a produktivně za všech okolností.

Ergonomické provedení stojanu
Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem s možností náklonu, natočení, nastavení výšky nebo otočení. Všechny tyto možnosti vám umožňují přizpůsobit umístění obrazovky podle vlastních preferencí a potřeb a zaručují vám komfort při práci s monitorem a působí celkově velmi pozitivně na zdravotní stav páteře. Možnost otočit obrazovku o 90 stupňů po nebo proti směru hodinových ručiček pro použití v režimu na výšku oceníte například při práci s dlouhými dokumenty, psaní kódu nebo procházení webových stránek.
Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Professional v české verzi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované sestavy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Generace procesoru: | 8. Generace |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Procesor: | Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, 3.60 GHz |
| Počet jader: | 4 |
| Passmark CPU: | 6145 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Úhlopříčka displeje: | 22" |
| Doporučené rozlišení: | 1680 x 1050 |
| Typ displeje: | matný |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Doba odezvy: | 8 ms |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup: | Displayport |
| Připojení: | LAN |
| Vstupy, výstupy: | USB 3.0, USB-C, audio |
| Počet USB: | 10 |
| Provedení: | Tower |
| ? Kvalita zboží: | kategorie "A" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dell Inc. je americká nadnárodní společnost, působící v oboru informačních technologií. Sídlí v Round Rock a vyrábí a prodává produkty související s počítači. Založil ji Michael Dell. Patří mezi největší technologické společnosti na světě a zaměstnává více než 108 800 lidí. Její počítače, notebooky a monitory se vyznačují vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.
DELL Computer, spol. s r. o., V Parku 2325/16,14800, Praha 11- Chodov, Česká republika, support@dell.com

